Operator wózka widłowego

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Legionowo
Numer referencyjny: OWW/057/MKR
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji.

Dla naszego międzynarodowego klienta – producenta nowoczesnych systemów budowlanych – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Michałów Reginów
Zadania:

  • Obsługa placu magazynowego
  • Załadunek, rozładunek, pakowanie
  • Obsługa wózka widłowego

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie w systemie 12 h w godzinach: 6-18, 18-6

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawę + premię)
  • Bogaty pakiet benefitów, m.in.: kartę Multisport, bonusy świąteczne, pakiety medyczne, ubezpieczenie itp.

Zadzwoń pod numer 606 282 414 / 696 025 488 lub wyślij CV za pośrednictwem portalu.