Główny Technolog Produkcji Roślin

Branża: Inne
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Adecco Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: GTPR/04/2016/GRM
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się hydroponiczną uprawą roślin, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zachodnie Mazowsze
Zadania:

  • Opieka nad roślinami ( podlewanie, sprawdzanie nawożenia, usuwanie szkodników, sprawdzenie wyglądu roślin i monitorowanie ich stanu)
  • Sprawdzanie i dobór naświetlenia
  • Ochrona biologiczna i wprowadzanie odpowiednich zmian w zależności od stanu roślin
  • Planowanie produkcji roślin
  • Zarządzanie produkcją roślin

Wymagania:

  • Wykształcenie ogrodnicze (mile widziane wyższe)
  • Mile widziane doświadczenie w doglądaniu / zarządzaniu produkcją w szklarniach kwiatowych, lub z ogórkami/pomidorami/sałatami lub gospodarstwie rolnym ponad 3 ha)
  • Perfekcyjna znajomość tabelki mnożenia
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność szybkiego reagowania na zagrożenia dla roślin i dostosowania się do panujących warunków

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie
  • Telefon, komputer, samochód służbowy
  • Możliwość zamieszkania w miejscu pracy
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia