Elektronik-Diagnosta

Branża: Motoryzacja
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Elektronika Jacek Grabowski
Miejsce pracy: Piaseczno
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Zajmujemy się profesjonalną diagnostyką i naprawą elektroniki samochodowej
Nasze atuty to: dobrze wyposażony serwis, doświadczony personel, własna dokumentacja.
Lokalizacja i usuwanie usterek z elementami demontażu osprzętu np. wtryskiwacze, alternator.

Opis stanowiska:
Praca na hali serwisowej przy diagnozowaniu i naprawie wyposażenia elektronicznego i elektrycznego pojazdów samochodowych.

Wymagania:

Znajomość budowy pojazdów samochodowych oraz zasad działania osprzętu elektrycznego i elektronicznego w samochodach osobowych

Podstawowa wiedza w zakresie konstrukcji i działania układów elektrycznych i elektronicznych

Umiejętność korzystania ze schematów elektrycznych

Umiejętność logicznego myślenia

Umiejętność pracy w zespole

Posługiwanie się urządzeniami pomiarowymi (oscyloskop, mierniki, sondy pomiarowe) oraz testerami diagnostycznymi

Dociekliwość i dokładność w pracy w zakresie diagnozy i naprawy uszkodzeń elektronicznych w pojazdach samochodowych

Oferujemy:

Miłą atmosferę w pracy

Narzędzia niezbędne do pracy

Pracę z wykorzystaniem nowoczesnych osiągnięć techniki

Umowę o pracę

Pracę z zespołem specjalistów

Stabilne warunki zatrudnienia

Pracę w godzinach 8-17 w tym godzina przerwy na lunch

Wynagrodzenie:

2000 – 4000zł

Kontakt:

Prosimy o przesyłanie CV

Istnieje możliwość zapoznania się z firmą w sobotę po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym